Pobierowo
[dss_masonry_gallery images=”1567,1287,1288,1566,1570,1571,1573,1574″ _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” animation_style=”roll” animation_delay=”150ms” locked=”off” global_colors_info=”{}”][/dss_masonry_gallery]

 

Miejsce

POLSKA

Pobierowo

Transport  Autokar
Termin

01-12.07.2022

wyprzedane

12-23.07.2022

wyprzedane

23.07-03.08.2022

 

Cena 2249 zł
Print Friendly, PDF & Email
Cena 2249
POBIEROWO

 

Pobierowo to urokliwa wieś położona w gminie Rewal, w województwie zachodniopomorskim. Co roku odwiedzają ją turyści z Polski oraz pobliskich Niemiec, którzy chcą spędzić udany urlop na nadbałtyckiej plaży. Pobierowo słynie z wakacyjnego klimatu i pięknej przyrody. Nazwę miejscowości – po raz pierwszy zanotowaną już w 1368 roku – pierwotnie wymawiano jako „Poberow”, a jej źródeł upatruje się w pomorskich językach lechickich..

PROGRAM :

1.    Wycieczka autokarowa do Świnoujścia i Międzyzdrojów – zwiedzanie Fortu Gerharda w skórze rekruta. Fort ten jest nadmorską twierdzą na wyspie Wolin, w której do dnia dzisiejszego urzęduje pruski Generał, a na placach musztry ćwiczą Pruscy żołdacy! Zwiedzanie ma formę przyspieszonego przeszkolenia wojskowego. Turyści  zwiedzają fortecę pod opieką   „podłego”  i oczywiście umundurowanego pruskiego żołdaka . W czasie marszu po terenie i wnętrzach Fortu zwiedzający poznają jego historię, przechodząc  jednocześnie  kilka prób, które sprawdzą czy kandydat nadaje się do wojskowej  służby! W Międzyzdrojach zobaczymy molo, Aleję Gwiazd, przespacerujemy się po kururcie. W Wolińskim Parku Narodowym zobaczymy Jezioro Turkusowe oraz punkt widokowy Kawcza Góra.
2.   Wycieczka autokarowa do Kołobrzegu: zwiedzanie Skansenu Morskiego, gdzie zobaczymy okręty ORP Fala, ORP Władysławowo, pozostałości z ORP Burza, spacer po mieście: port jachtowy i handlowy, promenada, molo, Pomnik Zaślubin z Morzem, Stare Miasto – Ratusz, gotycka Bazylika WNMP, Baszta Lontowa.
3.      Park Rozrywki Zieleniewo w swojej ofercie posiada:
* Lunapark (wesołe miasteczko) – m.in. strzelnica, trampolina, stos bali drewnianych uformowanych w wysoką ściankę wspinaczkową.
* Mini Zoo (m.in. pawie, wielbłądy, strusie Emu, małpki i inne), możliwość jazdy na wielbłądzie, koniach i kucykach.
* Wioska indiańska – możliwość postrzelania z łuku, zatańczenia wraz z Indianami, posmakowania przysmaków z Wigwamu.
* Western City (uliczka kowbojska rodem z Dzikiego Zachodu) – odbywają się tu pojedynki rewolwerowców, napad na bank oraz wiele innych atrakcji.
* Stadnina koni – nauka jazdy konnej (dla dzieci możliwość jazdy na kucyku), wyjazdy w teren oraz nad morze, zawody jeździeckie, hipoterapia.
* Moto Park – możliwość jazdy quadem, motorem wojskowym oraz traktorem. Dla najmłodszych istnieje możliwość przejażdżki kolejką rodem z Dzikiego Zachodu.e
4.    Rejs statkiem
5.     Wycieczka do Niechorza – zwiedzanie Motylarni – domu dla kilkudziesięciu gatunków swobodnie latających motyli egzotycznych z całego świata. Dostępnych na wyciągnięcie ręki!, spacer po Niechorzu, Wejdziemy na drugą w Polsce (pod względem wielkości) latarnię morską w Niechorzu – istnieje od 1866 r., wysokość 45 metrów, a światło widoczne nawet z odległości 20 mil morskich,

INTEGRACJA

 • Kąpiele w morzu pod opieką Ratownika
 • Szukamy talentów: Maraton Uśmiechu
 • Wieczór Kabaretu,
 • Konkurs plastyczny, karykatury
 • Gry i zabawy na plaży: konkurs rzeźby z piasku, zamki z piasku, malowanie kamieni
 • gry integracyjne
 • kręcimy zwariowany obozowy filmik i wrzucamy na facebooka
 • Mam Talent
 • wybory Miss i Mistera
 • przeciąganie liny,
 • piłka plażowa,
 • wyścigi, wesoły tor przeszkód
 • Mini olimpiada sportów różnych: turnieje piłki siatkowej na plaży; mecz koszykówki,
 • Ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki
ZAKWATEROWANIE/WYŻYWIENIE

Pensjonat ANNA – kameralny obiekt- położony 200 m od plaży, pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, stołówka na miejscu, sala do zajeć świetlicowych,  teren ogrodzony zagospodarowany, w pobliżu (ok 200 m)hala sportowa, boisko

WYŻYWIENIE

Stołówka i kuchnia na miejscu w obiekcie. Smaczna domowa kuchnia. Cztery posiłki dziennie.  podwieczorek (przy obiedzie). Pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu; ostatnie świadczenie śniadanie + suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu.

TRANSPORT

Autokar turystyczny
WYjazdy bez dopłat: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

zapisy w biurze przed wyjazdem lub na miejscu, wstępy płatne tylko na miejscu, realizacja przy min. 25 chętnych:

 •  „Cesarskie Kąpieliska” Heringsdorf – Ahlbeck – Świnoujście: Heringsdorf – Ahlbeck – wejście do Term Bałtyckich : 6 basenów w tym z wodą termalną, grota wodna z dwoma ślizgami, ogród wodny, hydro masaże, łaźnie parowe, strefa wypoczynku, spacer po najdłuższym molo w Europie w Heringsdorf (508 m), zabytki architektury cesarskich kąpielisk np. Cesarski Pawilon, Villa Hintze, Ahlbecker Hof; Świnoujście: przejazd promem na wyspę Uznam. Cena (90 zł + 15 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pedagogiczna, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, ubezpieczenie oraz prowiant. 
 • Park Rozrywki „Heide Park” www.heide-park.de  Heide Park jest uznawany za najlepszy niemiecki park rozrywki z licznymi atrakcjami zapierającymi dech w piersiach m.in.: szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo – młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Czas trwania: ok. 24 godzin. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego. Cena (250 zł + 35 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pilota, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, gorący posiłek, ubezpieczenie, oraz prowiant.
ŚWIADCZENIA :

W cenie imprezy: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, opieka wychowawców, kierownika, ubezpieczenie, program z biletami wstępu, podatek VAT, TFG – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, TFP – Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera: opłat za wycieczki fakultatywne i wstepy z nimi zwiazane, wydatków na ptrzeby własne

WAŻNE INFORMACJE

UBEZPIECZENIE:

NNW Signal Iduna do 5000 zł

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej „Bezpieczne Rezerwacje” Signal Iduna S.A.

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

KADRA:

kierownik, wychowawcy (1 na 12-15 uczestników), opieka medyczna, ratownik

UWAGI:

Należy ze sobą zabrać:

 • wypełnioną kartę kwalifikacyjną,
 • wygodne obuwie do pieszych wycieczek,
 • mały plecak,
 • kurtkę ortalionową,
 • nakrycie głowy od słońca,
 • okulary przeciwsłoneczne,
 • strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy,

Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód osobisty oraz pieniądze na wstęp.
Fakultety odbywają się przy min. 15 (dodatkowe warsztaty) lub 25 (wycieczki) uczestnikach.
Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem.
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

TRYB COVID-19:

 • Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
 • Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.
 • Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
 • Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

Rezerwuj ofertę

2 + 5 =