[dss_masonry_gallery images=”2732,2733,2735,2731,2738,2737,2739″ _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dss_masonry_gallery]

Miejsce

CHORWACJA

Draga

Transport Autokar/prom
Termin 24.09-02.10.2022
Cena

1780 zł

Print Friendly, PDF & Email
DRAGA
P R O G R A M

 1 DZIEŃ: Wyjazd 04.03.2022 Przejazd do Wilna, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Wileńskiej starówki. Od Ostrej Bramie, spacer starówką w dół do placu Katedralnego: Świątynia Unicka, cela Konrada, Cerkiew Św. Ducha, plac Ratuszowy, urocze boczne uliczki starówki, polski kościół Św. Ducha, kościół Św. Trójcy z obrazem Kazimierowskiego ,,Jezus Miłosierny”, Uniwersytet Wileński z dziedzińcami i kościołem Św. Janów. Czas wolny. Dalsze zwiedzanie: plac Katedralny, zaułek bernardyński z Muzeum Mickiewicza. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem, dalsze zwiedzanie Wilna: przejazd na Rossę i zwiedzanie cmentarza na którym spoczywa serce Piłsudskiego następnie przejazd. Góra Trzech Krzyży, z której zobaczymy piękną panoramę wileńskiej starówki. Udział w Jarmarku Kaziukowym. Obiad we własnym zakresie, będzie można skosztować różnych litewskich specjałów na ulicznych stoiskach lub w restauracjach. Kolacja, nocleg

3 DZIEŃ: 
Śniadanie. Przejazd do Trok – zwiedzanie miasteczka malowniczo położonego wśród jezior. Spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej, zapoznanie się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Największą atrakcją jest położony na wyspie zamek Wielkich Książąt Litewskich. Po zwiedzaniu degustacja kuchni karaimskiej (kibiny – duże pierogi z kruchego ciasta z nadzieniem z siekanego mięsa podane z tradycyjnym karaimskim rosołem). Czas wolny. Po południu wyjazd w drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat GALEB

Kameralny obiekt, który zajmuje powierzchnię około 1000m2., jest zdecydowanie interesującą propozycją na wakacyjny pobyt w Chorwacji zarówno dla grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych, samotnych podróżników oraz rodzin. Pensjonat Galeb znajduje się w uroczej dalmatyńskiej miejscowości Drage, w Środkowej Dalmacji. A cieszy się popolarnością przede wszystkim wśród gości z Polski.

  • 28 pokoi (dwuosobowych, trzyosobowych, rodzinnych) z łazienkami, balkonem lub tarasem

  • przestronna klimatyzowana jadalnia

  • bar

  • internet wifi

  • taras letni

  • boisko do siatkówki 

  • kontakt z obsługą w języku polskim, angielskim i chorwackim

WYŻYWIENIE
TRANSPORT

Autokar turystyczny na trasie

Łódź – Draga – Łód

UBEZPIECZENIE

NNW – od nastepstw nieszczęśliwych wypadków – do 10000 zł
KL – Koszty Leczenia – do 20000 Eur

Towarzystwo Ubezpieczeniowe SIGNAL IDUNa

ŚWIADCZENIA

CENA ZAWIERA: przejazd autokarem, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowyc z łazienkamih, wyżywienie 2 x dziennie 8 śniadń, 8 obiadokolacji  opiekę polskiego pilota, przewodników lokalnych, zestawy indywidualnego nagłośnienia Tour Guide, ubezpieczenie NNW od następstw nieszczęśliwych wypadków, KL kosztów leczenia, podatek VAT, składke na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny), TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy)

CENA NIE ZAWIERA: napojów do kolacji, wydatków własnych, biletów wstępu

WAŻNE INFORMACJE

UWAGI:
1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie..
2. Dokumentem upoważniającym do przekroczenia granicy polsko – litewskiej, jest dowód lub paszport

WYJAZDY: Pabianice (3.30), Łódź (4.00), Zgierz (3.00), Warszawa (ok 7.00)

Rezerwuj ofertę

Termin rezerwacji:

11 + 8 =